25 października 2016

O mnie

O mnie

Nazywam się Kamil Stranz.

Na co dzień pracuję z „tabelkami” w Excelu. Pozyskuję, czyszczę i analizuję dane. Uczę również innych jak robić to dobrze. Pokazuję, jak tworzyć raporty i jak automatyzować powtarzalną pracę.

Pracuję

Pracuję z danymi i przyglądam się procesom w firmach i organizacjach. Następnie przekazuję tę wiedzę dalej na szkoleniach i konsultacjach indywidualnych.

Zdobywam doświadczenie na różnych szczeblach. Zaczynałem w dużych międzynarodowych firmach za granicą. Pracowałem też przy rozliczaniu podatków, następnie przy monitorowaniu i ewaluacji projektów oraz tworzeniu i konsultacji procedur wewnątrz organizacji pozarządowych.

Od kilku lat pracuję na stanowisku menedżera. Jestem również członkiem zarządu w organizacji pozarządowej. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu mogę spojrzeć na organizację z różnych perspektyw i zaproponować odpowiednie rozwiązanie.

Potrzebujesz rozwiązania w Excel dla swojej firmy? Pomogę Ci je zbudować. Skontaktuj się ze mną!

Certyfikaty

Posiadam certyfikat potwierdzający moją wiedzę z zakresu programu Excel: Microsoft Office Certified Specialist: Excel 2010 Expert (English).

Szkolę

Chętnie dzielę się swoją wiedzą na otwartych i zamkniętych szkoleniach. Tematy szkoleń dotyczą głównie pracy z „tabelkami”, w tym raportowania i zastosowania Excela w pracy z projektem.

Przed każdym szkoleniem badam potrzeby organizacji. Na tej podstawie buduję program szkolenia i dobieram materiały. Chcę aby każdy uczestnik wyniósł jak najwięcej ze szkolenia. Zachęcam też do bezpłatnych konsultacji już po szkoleniu. Uczestnicy mają możliwość dopytania o wykorzystanie konkretnych rozwiązań.

Szkoliłem takie organizacje jak: Caritas, Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego, Fundacja FERSO, Fundacja Instytut Działań Twórczych, organizacje biorące udział w serii szkoleń w programie Łódzkie Centrum Obywatelskie, Voysa i inne.

Chcesz zorganizować szkolenie dla swojej firmy? A może potrzebujesz indywidualnych konsultacji? Skontaktuj się ze mną!

Po pracy

Po pracy wraz z 3-letnią córką gramy na cymbałkach, fletach i syntezatorze. Śpiewamy przy okazji partie z „Mam tę moc”. Kopiemy również piłę. Kiedy się zmęczymy, czytamy lub uczymy się pisania. Jesteśmy na etapie „tata”, „mama” i „dziadek”.

Z Żoną rozprawiamy o geopolityce i o stanie świata. Planujemy też kolejną podróż za granicę. Najlepiej do Turcji lub na szeroko pojęty Wschód.

Gdy jestem sam, biegam. I myślę. I słucham podcastów. O produktywności, świecie, biznesie i e-marketingu.