18 czerwca 2015

Narzędzia produktywności

produktywność

TEMATYKA SZKOLENIA:

Narzędzia do zarządzania projektem. (szkolenie prowadzone w języku polskim, prowadzimy również zamknięte szkolenia w języku angielskim)

DATA I MIEJSCE SZKOLENIA:

13-14.09.2016 (2 dni), Centrum Łodzi

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Aby przesłać zgłoszenie proszę wypełnić formularz albo wysłać dane o uczestniku drogą mailową (imię i nazwisko, numer telefonu, dane do faktury, w temacie wiadomości proszę podać tytuł i datę szkolenia) na adres: kamil (małpka) excelonomia.pl.

DIAGNOZA

Komunikacja w zespole, którym kierujesz jest nieskuteczna, generuje problemy i opóźnienia? Gubisz kartki i karteczki z notatkami a wieczorem nie możesz usnąć bo stale przychodzą ci do głowy pomysły? W domu myślisz o projektach zawodowych i nie potrafisz odpoczywać?

CO MOŻESZ ZROBIĆ?

Możesz zadbać o organizację swojego czasu i zwiększyć znacząco produktywność. Zauważysz pozytywne zmiany nie tylko w pracy ale i w życiu prywatnym. Wykonywanie zleconych zadań, koordynowanie projektów organizacji a nawet prowadzenie gospodarstwa domowego okaże się znacznie łatwiejsze, nabierze nowego wymiaru..

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

W czasie szkolenia uzyskasz od naszego profesjonalnego zespołu cały system wskazówek do praktycznego przetestowania już na szkoleniu. Poznasz zastosowanie współczesnych technologii do prowadzenia działań organizacji w szczególności koordynowania projektów.

Zaprezentujemy Ci nowoczesne oprogramowanie i aplikacje, zarówno te instalowane na komputerze użytkownika jak i dostępne w chmurze. Rozwiązania te mocno poprawiają produktywność i oszczędzają czas, który można wykorzystać w dużo lepszy sposób.

Oprogramowanie, najczęściej darmowe można wykorzystać do monitorowania realizacji zadań, delegowania zadań, grupowej pracy na dokumentach umieszczonych w chmurze, komunikacji pomiędzy członkami zespołu, dostępu do dokumentów projektu, zdalnej pracy zespołu.

PROGRAM SZKOLENIA

  1. MS Project i podobne
  2. Toodledo, Nozbe, Asana etc.
  3. Trello i podobne
  4. Dropbox, Google Docs
  5. Slack, Skype, Google Hangouts
  6. Google Analytics, Google Adwords

CENA:

126 zł/osoba (3h, szkolenie przekrojowe)

282 zł/osoba (16h, szkolenie pełne)

MIEJSCE:

Łódź

ZAMÓWIENIA SPECJALNE:

Jeśli interesuje Cię bardziej niezwykła forma szkolenia, oczekujesz analizy potrzeb przed rozpoczęciem procesu nauczania zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie ofertę uszytą na miarę potrzeb!